Кубок Києва з карате 2020

🏆 Тренерський склад клубу вітає всіх з перемогою на кубку Києва 🥇

🏵 Не дивлячись на паузу в змагальній практиці ми в черговий раз довели наш рівень 🔝

💪 Це наша спільна перемога

Ми вами пишаємось
Кожним і всіма разом!

Далі тільки до нових вершин

Чи не зупиняємося 🔜🏅🏆

62 спортсмена клубу "Чемпіон" взяли участь в змаганнях Кубок Києва з карате 2020 і завоювали 1 загальнокомандне місце, а саме 26 золотих, 14 срібних і 23 бронзових нагород.

Золото:

  • 🥇🥇 Руденко Климентій (8 ката, 8, -27)
  • 🥇 Круглова Шарліз (8-9 ката)
  • 🥇 Вороніна Марія (6-7 ката)
  • 🥇 Наконечний Кирило (9, -29)
  • 🥇 Іванов Михайло (8, 27+)
  • 🥇 Лістратов Матвій (9, -33)
  • 🥇 Воронін Єгор (9, 33+)
  • 🥇 Квас Андрій (10-11, -30)
  • 🥇🥇🥇 Командне куміте 8-9 (Наконечний, Руденко, Єпішов)
  • 🥇 Матвєєв Кирило (10-11, -34)
  • 🥇🥇🥇 Командне куміте 10-11 (Дацюк, Новицька, Стефанчук, Овсієнко)
  • 🥇 Патлай Максим (10-11, -39)
  • 🥇 Руденко Арсеній (12-13, -40)
  • 🥇 Тищенко Ярослав (12-13, -50)
  • 🥇 Сергаєва Валерія (14-15, -54)
  • 🥇 Симоненко Даніель (14-15, -52)
  • 🥇🥇🥇 Командне куміте 10-11 (Квас, Патлай, Чернецький)
  • 🥇🥇🥇 Командне куміте 12-13 (Руденко, Тищенко, Стадольський)
  • 🥇 Редченко Єгор (14-15 ката)
  • 🥇 Биков Ілля (14-15, -57)
  • 🥇 Новіков Тимофій (14-15, 70+)
  • 🥇 Бордуленко Марія (14-15, 54+)
  • 🥇 Пянтковскій Денис (14-15, -63кг)
  • 🥇🥇🥇 Командне куміте 14+ (Куксенок, Воробйов, Биков)
  • 🥇 Станіславів Данило (16-17, -68)

Срібло:

  • 🥈🥈🥈 Командне ката 8-9 (Єпішов, Воронін, Руденко)
  • 🥈 Гуменюк Андрій (6 фантом)
  • 🥈 Диков Гліб (8, -27)
  • 🥈 Померанець Ігор (8, 27+)
  • 🥈 Сидоренко Євген (10-11, -30)
  • 🥈🥈🥈 Командне куміте 8-9 (Воронін, Померанець, Лістратов)
  • 🥈 Чернецький Богдан (10-11, -39)
  • 🥈 Непомнящий Сергій (12-13, 55+)
  • 🥈 Савицький Максим (12-13, -55)
  • 🥈🥈🥈 Командне куміте 12-13 (Гизун, Непомнящий, Острогляд, Савицький)
  • 🥈 Краюшкин Олександр (14-15, -52)
  • 🥈 Шевель Арсеній (14-15, 70+)
  • 🥈🥈🥈 Командне куміте 14+ (Бірюков, Шевель)
  • 🥈 Дядюшкін Дмитро (16-17, -68)

Бронза:

  • 🥉 Вороніна Марія (6-7 фантом)
  • 🥉 Азаров Микита (7 фантом)
  • 🥉 Кравченко Мирон (8, -27)
  • 🥉 Круглова Шарліз (8-9, 29+)
  • 🥉 Воронін Єгор (9 ката)
  • 🥉 Лагода Олександр (9, 33+)
  • 🥉 Новицька Маргарита (10-11, -39)
  • 🥉🥉🥉 Командне куміте 8-9 (Дук, Іванов, Диков)
  • 🥉 Ковальчук Тимур (10-11, 44+)
  • 🥉 Силенко Олександр (10-11, 44+)
  • 🥉 Мітін Дмитро (10-11, -34)
  • 🥉 Коломієць Олег (10-11, -39)
  • 🥉 Стефанчук Софія (10-11, 39+)
  • 🥉🥉🥉 Командне куміте 10-11 (Ковальчук, Сидоренко, Сіленко, Сіненко)
  • 🥉 Стасишена Юлія (12-13, -47+)
  • 🥉 Гизун Станіслав (12-13, -50)
  • 🥉 Острогляд Дамір (12-13, 55+)
  • 🥉 Стадольський Роман (12-13, -45)
  • 🥉 Лимар Дарья (14-15, -54)
  • 🥉 Руденко Гордей (14-15, -63)
  • 🥉 Редченко Єгор (14-15, -57)
  • 🥉 Залізко Кирило (16-17, -76)
  • 🥉 Бірюков Владислав (16-17, -76)
  • Кубок Києва з карате 2020
    Кубок Києва з карате 2020
  • Кубок Києва з карате 2020
    Кубок Києва з карате 2020