? Тренерський склад клубу вітає всіх з перемогою на кубку Києва ?
? Не дивлячись на паузу в змагальній практиці ми в черговий раз довели наш рівень ?
? Це наша спільна перемога
Ми вами пишаємось
Кожним і всіма разом!
Далі тільки до нових вершин
Ми не зупиняємося ???
62 спортсмена клубу "Чемпіон" взяли участь в змаганнях Кубок Києва з карате 2020 і завоювали 1 загальнокомандне місце, а саме 26 золотих, 14 срібних і 23 бронзових нагород.
Золото:
- ?? Руденко Климентій (8 ката, 8, -27)
- ? Круглова Шарліз (8-9 ката)
- ? Вороніна Марія (6-7 ката)
- ? Наконечний Кирило (9, -29)
- ? Іванов Михайло (8, 27+)
- ? Лістратов Матвій (9, -33)
- ? Воронін Єгор (9, 33+)
- ? Квас Андрій (10-11, -30)
- ??? Командне куміте 8-9 (Наконечний, Руденко, Єпішов)
- ? Матвєєв Кирило (10-11, -34)
- ??? Командне куміте 10-11 (Дацюк, Новицька, Стефанчук, Овсієнко)
- ? Патлай Максим (10-11, -39)
- ? Руденко Арсеній (12-13, -40)
- ? Тищенко Ярослав (12-13, -50)
- ? Сергаєва Валерія (14-15, -54)
- ? Симоненко Даніель (14-15, -52)
- ??? Командне куміте 10-11 (Квас, Патлай, Чернецький)
- ??? Командне куміте 12-13 (Руденко, Тищенко, Стадольський)
- ? Редченко Єгор (14-15 ката)
- ? Биков Ілля (14-15, -57)
- ? Новіков Тимофій (14-15, 70+)
- ? Бордуленко Марія (14-15, 54+)
- ? Пянтковскій Денис (14-15, -63кг)
- ??? Командне куміте 14+ (Куксенок, Воробйов, Биков)
- ? Станіславів Данило (16-17, -68)
Срібло:
- ??? Командне ката 8-9 (Єпішов, Воронін, Руденко)
- ? Гуменюк Андрій (6 фантом)
- ? Диков Гліб (8, -27)
- ? Померанець Ігор (8, 27+)
- ? Сидоренко Євген (10-11, -30)
- ??? Командне куміте 8-9 (Воронін, Померанець, Лістратов)
- ? Чернецький Богдан (10-11, -39)
- ? Непомнящий Сергій (12-13, 55+)
- ? Савицький Максим (12-13, -55)
- ??? Командне куміте 12-13 (Гизун, Непомнящий, Острогляд, Савицький)
- ? Краюшкин Олександр (14-15, -52)
- ? Шевель Арсеній (14-15, 70+)
- ??? Командне куміте 14+ (Бірюков, Шевель)
- ? Дядюшкін Дмитро (16-17, -68)
Бронза:
- ? Вороніна Марія (6-7 фантом)
- ? Азаров Микита (7 фантом)
- ? Кравченко Мирон (8, -27)
- ? Круглова Шарліз (8-9, 29+)
- ? Воронін Єгор (9 ката)
- ? Лагода Олександр (9, 33+)
- ? Новицька Маргарита (10-11, -39)
- ??? Командне куміте 8-9 (Дук, Іванов, Диков)
- ? Ковальчук Тимур (10-11, 44+)
- ? Силенко Олександр (10-11, 44+)
- ? Мітін Дмитро (10-11, -34)
- ? Коломієць Олег (10-11, -39)
- ? Стефанчук Софія (10-11, 39+)
- ??? Командне куміте 10-11 (Ковальчук, Сидоренко, Сіленко, Сіненко)
- ? Стасишена Юлія (12-13, -47+)
- ? Гизун Станіслав (12-13, -50)
- ? Острогляд Дамір (12-13, 55+)
- ? Стадольський Роман (12-13, -45)
- ? Лимар Дарья (14-15, -54)
- ? Руденко Гордей (14-15, -63)
- ? Редченко Єгор (14-15, -57)
- ? Залізко Кирило (16-17, -76)
- ? Бірюков Владислав (16-17, -76)